• Uwaga rodzice dzieci zakwalifikowanych!

Zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Mikołowa dotyczącym rekrutacji do przedszkoli
          rodzice dzieci widniejących
          na liście kandydatów zakwalifikowanych
          zobowiązani są do zgłoszenia się do sekretariatu
          w celu przedłożenia dokumentu:

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola”.

POTWIERDZENIE_WOLI_ZAPISU_2024.docx

Dokument można otrzymać w sekretariacie  od 12.03.2024 r. bądź pobrać ze strony.

Wypełnione i podpisane przez oboje rodziców pismo należy zwrócić do sekretariatu do  22.03.2024 r. do godziny 8:00.
          Jest to warunek niezbędny, aby dziecko znalazło się na liście dzieci przyjętych do przedszkola, która będzie podana do wiadomości 26.03.2024 r.

Niedopełnienie tej formalności jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu !

Drodzy Rodzice

Rekrutacja do Przedszkola nr 13 im. Gromadki Misia Uszatka na rok szkolny 2024/2025 rozpocznie się 12 lutego 2024 r. o godzinie 11.00, będzie trwała do 23 lutego 2024 r. do godziny 23.45 i będzie odbywała się drogą elektroniczną za pośrednictwem niniejszej strony:

Pierwszego logowania do strony będzie można dokonać dopiero

w dniu rozpoczęcia rekrutacji, czyli 12 lutego 2024 r. o godzinie 11.00.

Po wypełnieniu wniosku za pośrednictwem tej strony należy:
          - zatwierdzić wniosek w systemie,
          - wydrukować,
          - podpisać przez oboje uprawnionych rodziców/opiekunów prawnych,
          - złożyć wraz z wymaganymi dokumentami i oświadczeniami wyłącznie w przedszkolu pierwszego wyboru w zaklejonej i podpisanej kopercie.

Jeśli dziecko uczęszcza już do przedszkola, wówczas nie musi brać udziału w rekrutacji.

Wystarczy, że rodzice/opiekunowie prawni złożą pisemną deklarację woli kontynuowania w przedszkolu.

Termin na złożenie deklaracji kontynuacji:

od 22.01.2024 r. do 02.02. 2024 r.

Deklaracje będą rozdawane i zbierane przez Panie Wychowawczynie.

Regulamin_rekrutacji_2024-25.pdf

deklaracja_kontynuacji.pdf