• NAUKOWY PLAC ZABAW DLA MIKOŁOWA

Nasza Gmina bierze udział w projekcie „Rodzice i dzieci, Powietrze bez śmieci" organizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza. Nagrodą w konkursie internetowym jest Naukowa Stacja Zabaw.

Naukowa Stacja Zabaw, jeśli wygramy, zostanie wybudowana przy ul. Konstytucji 3 Maja - pomiędzy SP nr 1 i Krytą Pływalnią.

Z jednego adresu e-mail można oddać 1 głos, raz dziennie.

Zachęcamy do włączenia się w akcję i do oddawania głosów na naszą Gminę.

Jak liczone są głosy? Każda lokalizacja ma równe szanse na wygraną!!! Głosy dla lokalizacji przelicza się dzieląc sumę oddanych głosów przez liczbę mieszkańców gminy, w której znajduje się ta lokalizacja. Liczy się procentowe zaangażowanie społeczności. W ten sposób nawet najmniejsze gminy mogą zdobyć Naukową Stację Zabaw PGNiG.

Link do głosowania: https://www.powietrzebezsmieci.pl/gminy/zaglosuj#dest

PROSIMY O GŁOSY!

• Bal karnawałowy

• Bal Przebierańców dla przedszkolaków w dniu 24.01.18 (środa) od godz. 10.00-12.00

Bal Przebierańców dla szkoły w dniu 24.01.18 (środa) o godz. 16.00 - 18.00

• Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

• Kochana Babciu i kochany Dziadku!

Zapraszamy Was na "imprezę" z okazji Waszego Święta, przygotowaną przez Waszych wnuków.

22 stycznia (poniedziałek) 13:00 - GRUPA SOWY
            23 stycznia (wtorek) 13:00 - GRUPA ZAJĄCZKI
            25 stycznia (czwartek) 13:00 - GRUPA MISIE
            26 stycznia (piątek) 12:30 - GRUPA JEŻYKI

Z niecierpliwością czekamy na Was! :)

• Dnia 12 stycznia odwiedziła nas dziennikarka z RADIA EM w sprawie boiska.
            asi uczniowie mieli okazję uczestniczyć w audycji.

• Zaproszenie na kolędowanie

• Zapraszamy  na wspólne  kolędowanie z rodzicami dzieci przedszkolnych
            z grup Jeżyków, Zajączków i Sów w dniu 17.01.18 o godz. 16.30.
            Prosimy aby dzieci były ubrane odświętnie.

• Konsultacje - RODZICE DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

•   Konsultacje dla rodziców dzieci przedszkolnych
            z grupy Jeżyki, Misie i Sowy odbędą się 15.01.18 od godz. 15.00
                    Konsultacje dla rodziców dzieci z grupy Zajączki 16.01.18 od godz. 15.00

Serdecznie zapraszamy!

• Jasełka dla rodziców

• Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców do obejrzenia i przeżycia z nami
            jeszcze raz jasełkowego przedstawienia przygotowanego przez uczniów klas trzecich.

Jasełka odbędą się 11 stycznia o godzinie 17:00.

ZAPRASZAMY!
            PRZEŻYJMY TO WSPÓLNIE! :)