• Wycieczka szkolna

• Dnia 24 maja odbędzie się całodniowa wycieczka szkolna Wisła - Jaworzynka.

Wyjazd o 9:00, powrót 18:00.

Prosimy o sportowy, wygodny strój odpowiedni do pogody, plecaczki z jedzeniem i piciem niegazowanym.

Dzieci mogą zabrać kieszonkowe na pamiątki.

• Festyn rodzinny

• Dnia 29 maja w godzinach 16:30 - 19:00 odbędzie się festyn rodzinny.

W programie m.in:

• zabawy prowadzone przez wodzireja
            • dmuchańce
            • 17:00 - 18:00 - występy dzieci przedszkolnych i uczniów SP
            • Ochotnicza Straż Pożarna
            • Policja
            • i wiele innych :)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI WRAZ Z RODZICAMI!

• Dzień Dziecka

• Dnia 4 czerwca będziemy obchodzić Dzień Dziecka. W tym dniu, jak co roku udamy się na ogrodowe szaleństwa do pani Joli. :)
            Wyjazd o godz. 8:00, powrót ok 13:00.

Prosimy o sportowy i wygodny ubiór dzieci, dostosowany do pogody.

• Dzień otwarty szkoły

• Dnia 5 czerwca odbędzie się Dzień Otwarty dla rodziców i dzieci nowoprzyjętych do klas I.

O godzinie 16:00 odbędzie się zebranie rodziców z Dyrektorem Szkoły,

O godzinie 16:30 - 17:00 zapoznanie dzieci z wychowawczyniami, gry i zabawy integracyjne.

• Dzień Informacyjny Przedszkola

• Dnia 11 czerwca zapraszamy na Dzień Otwarty (informacyjny) rodziców dzieci nowoprzyjętych do przedszkola.

O godzinie 16:30 odbędzie się zebranie z Dyrektorem.
            17:00 - 18:00 - zebranie z wychowawcami.

• Finał Projektu "ORZEŁEK"

• Ze względów organizacyjnych finał projektu "ORZEŁEK" odbędzie się w innym terminie w naszej placówce.

Szczegółów udziela pani Alina Leśnik.

• Prelekcja "GOTOWOŚĆ SZKOLNA"

• By dziecko mogło odnosić sukcesy w szkole i odnalazło się w nowym dla niego otoczeniu, konieczne jest osiągnięcie przez nie tzw. gotowości szkolnej. Na czym ona polega? Co powinno umieć dziecko idące do pierwszej klasy? W jaki sposób sprawdza się i ocenia gotowość szkolną dziecka?

Na te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź podczas prelekcji "Moje dziecko idzie do szkoły", która odbędzie się dnia 14 maja o godzinie 16:30 na sali gimnastycznej w budynku przedszkola. Spotkanie poprowadzi pani Donata Deluga z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Mikołowie.

Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie, a w szczególności rodziców dzieci 5 i 6-letnich.

Po prelekcji, ok 17:30 odbędą się zebrania z wychowawcami grup przedszkolnych.