• Zakończenie Roku Szkolnego

• 22 czerwca odbędzie się zakończenie roku szkolnego.

9:00 - Msza święta
            10:00 - uroczysta akademia, po jej zakończeniu krótkie spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw.

ZAPRASZAMY!

W tym dniu nie będzie obiadu dla uczniów.

• JORDAN BASKET PLUS

• Szanowni rodzice,

W dniach 18-24 czerwca 2018 roku będziemy gościć w Mikołowie ponad 20 – osobową grupę z USA. Wspólnie przeprowadzimy 6-dniowe wydarzenie sportowo-edukacyjno-społeczne, o nazwie JORDAN BASKET PLUS.

Popołudniami odbędą się treningi JORDAN BASKET PLUS – ‘Pierwsze Kroki w Koszykówce’ dla dzieci w wieku 7 -12 lat. Zeszłoroczny JORDAN6+ cieszył się w mieście olbrzymim powodzeniem. Dlatego tym roku zachęcamy również uczniów naszej szkoły do spróbowania swoich sił w tej wyjątkowej zabawie.

Treningi klas 1-3 godz. 18:00-19:00. Hala Widowiskowa MOSiR
            Treningi klas 4-6 godz. 19:00-20:00. Hala Widowiskowa MOSiR

ZAJĘCIA SĄ DARMOWE a liczba miejsc ograniczona, więc zachęcamy do niezwłocznej rejestracji.

Więcej informacji oraz link rejestracyjny znajdziecie Państwo na www.jordanbasket.eu

W sobotę, 23 czerwca, na mikołowskim rynku odbędzie się Finał JORDAN BASKET PLUS. Będzie                 on jednocześnie oficjalnym wydarzeniem świętującym 10-lecie działalności MOSiR w Mikołowie. Połączony ze zlotem Food Trucków, na pewno będzie kolorowy i dynamiczny.

Na specjalnych, mobilnych boiskach odbędą się mecze naszych uczniów. Odbędą się dodatkowe pokazy i konkursy dla publiczności. Ponadto 4 artystów, na specjalnych stacjach ‘na żywo’ przez cały czas trwania imprezy malować będzie 4 różne graffiti. Dzieci z 5 szkół, wspólnie zaprezentują piosenki których nauczą się podczas tygodnia. W tym samym czasie, również na rynku, utworzona będzie oficjalna strefa kibica piłkarskich MŚ 2018. Każdy zatem znajdzie coś dla siebie.

Jednym z gwoździ programu będzie DUNK TANK CHALLENGE. Jest to bardzo popularna w Ameryce forma rozrywki i coś czego jeszcze u nas nie było. Na razie zdradzimy Państwu tyle, że będzie możliwość zatopienia nas – dyrekcji i nauczycieli, w wodzie, w ramach akcji charytatywnej na rzecz 9 letniej Wiktorii, która walczy z rakiem. Szczegóły poznacie Państwo już za kilka dni. Także wypatrujcie kolejnych informacji.

Poniżej link do filmiku z tegorocznej edycji wprowadzenia do koszykówki