• DZIEŃ SPORTU

• Dnia 29.11.2018r. (czwartek) w naszej placówce odbędzie się Dzień Sportu w Hali Sportowej MOSIR w Mikołowie.

Wyjazd - 8:30

Do MOSIRU jadą:

- Zające
            - Misie
            - Sowy
            - cała szkoła

• Prośba

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w dniu 19.10.2018 r. zwracamy się z prosbą o odbiór dzieci przedszkolnych do godziny 16:30, natomiast dzieci szkolnych do godziny 16:00. Dziękujemy za zrozumienie. Dyrektor, grono pedagogiczne i personel Zespołu Szkolno - Przedszkolnego  Mikołowie.

• PODZIĘKOWANIA

• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że otrzymaliśmy rozliczenie wpływów 1% podatku dochodowego od osób fizycznych za 2017 rok.

Dzięki Państwa wsparciu uzyskaliśmy kwotę 1029,69 zł.

Z SERCA DZIĘKUJEMY!

• PASOWANIE NA UCZNIA

• Dnia 10 października o godzinie 17:00 odbędzie się uroczyste pasowanie na ucznia.

Naszych pierwszaków wraz z najbliższymi serdecznie zapraszamy!

• POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY DLA WYCHOWANKÓW ŚWIETLIC SZKOLNYCH "POCZTÓWKA DLA NIEPODLEGŁEJ POLSKI"

• W związku z przypadającą 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, świetlica szkolna w Szkole Podstawowej nr 11. im Janusza Korczaka w Mikołowie ogłasza Powiatowy Konkurs Plastyczny dla wychowanków świetlic szkolnych "Pocztówka Dla Niepodległej Polski".

Tematyką pracy jest zaprojektowanie pocztówki nawiązującej oraz upamiętniającej odzyskania przez Polskę niepodległości.

Konkurs adresowany jest dla uczniów klas  1-3 szkoły podstawowej z powiatu mikołowskiego

Technika prac: dowolna, płaska (bez materiałów sypkich, plasteliny itp.)

Format: A4

Praca powinna być wykonana przez jednego autora

Prace powinny opatrzone być metryczką.

Rodzic zobowiązany jest do wypełnienia zgody na udział dziecka w konkursie oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych (SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE)

Konkurs trwa od 8.10 do 31.11 2018r.

Prace należy nadsyłać do dnia 5.11.2018r. na adres szkoły z dopiskiem "Świetlica"

Informacja o wynikach Konkursu zostanie podana nie pózniej, niż 10.11.2018 r.

O wynikach konkursu Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie lub drogą elektroniczną.

REGULAMIN_KONKURSU_PLASTYCZNEGO_POCZTÓWKA_DLA_NIEPODLEGŁEJ_POLSKI.doc