• Dzień Sportu

• Dnia 28 listopada odbędzie się w naszej placówce Dzień Sportu.

Wyjazd na halę sportową MOSIR

9:00 - przedszkole
            9:20 - szkoła

Wrócimy na obiad.

W szkole nie będzie zajęć lekcyjnych.

Prosimy, aby dzieci zabrały plecaczki z jedzeniem i piciem
            oraz strojem sportowym na przebranie.

Chętnych rodziców serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!  :)

• PODZIĘKOWANIE

• Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy przyłączyli się do akcji charytatywnej " Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019"

• ZEBRANIA Z RODZICAMI DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

• W dniu 18.11 o godzinie 16:45 odbędzie się zebranie z rodzicami w grupie MISIE.

W dniu 18.11 od godziny 16:30 odbędą się konsultacje indywidualne z rodzicami z grup: SOWY, ZAJĄCZKI i JEŻYKI.
            Prosimy o uzgodnienie godziny z wychowawcą.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

• ZEBRANIA Z RODZICAMI DZIECI SZKOLNYCH

• Dnia 18 listopada odbędą się spotkania z rodzicami.

Klasa Ia i Ib - spotkanie z wychowawcą o godzinie 16:00

O godzinie 16:30 - spotkanie ogólne na sali gimnastycznej.

Klasa IIa, IIb i III - spotkanie z wychowawcą po spotkaniu ogólnym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! :)

• 11 listopada - Święto Niepodległości

• Szkoła do hymnu- sprawozdanie z uroczystego apelu.

Zespół Szkolno- Przedszkolny w Mikołowie bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”. Jednym z zadań do wykonania podczas trwania projektu był punkt- „Zorganizowanie apelu z okazji dnia 11 listopada”. Otrzymaliśmy także list od Ministra Edukacji narodowej z zaproszeniem do włączenia się w akcję „Szkoła do hymnu”.

Jako Zespół Szkolno Przedszkolny postanowiliśmy zorganizować uroczysty apel na świeżym powietrzu. W naszej placówce Mazurek Dąbrowskiego został odśpiewany 8 listopada o symbolicznej godzinie 11.11. Spotkanie miało na celu integrację lokalnej społeczności. Swoja obecnością zaszczycił nas Wiceburmistrz Mikołowa Mateusza Handel oraz radne miasta Mikołów pani Martyna Centkowska- Strzelczyk oraz pani Aneta Esnekier .

Dnia 8 listopada otrzymaliśmy od Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy list w którym dziękuje nam – nauczycielom oraz dzieciom za niesamowite zaangażowanie w realizację projektu. Pan Prezydent przekazał w nasze ręce symbol narodowy - flagę Polski, którą podarowaliśmy władzom miasta Mikołowa wierząc, że zaangażują się we wspólne z nauczycielami wzbudzanie zainteresowania najmłodszych obywateli rodzimą kulturą, co przyniesie owoce w przyszłości i wzmocni postawy patriotyczne naszych przedszkolaków .