• MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY ,,CZYTAM Z KLASĄ LEKTURKI SPOD CHMURKI"

• Od 1 października  wszystkie klasy I-III w naszej szkole przystąpiły do Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego " Lekturki spod chmurki". Projekt ma na celu rozwijanie u uczniów ciekawości literackiej oraz rozwijanie aktywności czytelniczej📕📚🗞😊 Tegoroczna edycja dodatkowo wspiera młodych ludzi w zagłębianiu wiedzy na temat cech i kompetencji osób wykonujących różne zawody.👩‍⚖️👩‍🚀👨‍✈️👨‍🚒👨‍🔬👩‍🌾Klasy I od omówienia wybrały książkę pt."Pilot i ja", klasy II i III  lekturki pt. "O psie który jeździł koleją" i "Afryka Kazika".Wszystkim naszym czytelnikom życzymy wspaniałej literackiej przygody !!! 😃

• AKCJA POMAGAMiś

• 25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji nasza placówka bierze udział w akcji PomagaMIŚ. Polega ona na tym, iż każda klasa i oddział przedszkolny w dniach 15-19 listopada wykonywać będzie własnoręcznie misie, które następnie zostaną przekazane na kiermasz. Dochód ze sprzedaży maskotek będzie przekazany na rzecz potrzebujących dzieci w Kagadi, w Afryce.

Z związku z tym prosimy o przyniesienie materiałów (poszewki, materiały, guziki, niepotrzebne maskotki), które będą pomocne w wykonaniu pluszaków.

• AKCJA CHARYTATYWNA ,,KOLOROWE KREDKI"

• Dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej ,,Kolorowe Kredki,,.Kredki po obróbce przez najmłodszych wolontariuszy trafią do piórników uszytych przez starszych pomagaczy, a następnie do dzieciaków w szkołach przyszpitalnych, świetlicach środowiskowych i do innych instytucji zawiązanych z dziećmi. Pozostałe kredki zostaną wykorzystane do wykonania biżuterii oraz innych przedmiotów, które zostaną przekazane na aukcje charytatywne.

• ZEBRANIE Z RODZICAMI DZIECI SZKOLNYCH

• Zebranie ogólne rodziców uczniów szkolnych odbędzie się 15.11.2021r. o godzinie 16.30 na sali ruchowej. Spotkanie poprowadzi pani psycholog Magdalena Lipiak. Po spotkaniu ogólnym zapraszamy na spotkania z wychowawcami do wyznaczonych sal.

Harmonogram spotkań:

I A - sala nr 1

I B - sala komputerowa

II A - świetlica

II B - sala nr 2

III A - sala ruchowa

III B - sala nr 3

• ZDJĘCIA PRZEDZSZKOLE

• W CO UBRAĆ DZIECKO?

Jedna scenka będzie jasna, w klimacie boho, druga w ciemniejszych kolorach bardziej świąteczna,

także bardzo proszę o ubranie dzieci w jasne kolory – biały, beż, kremowy, brązy, lub typowo świąteczne kolory: czerwony, zielony, granatowy,

Dobrze wygląda jeśli ubrania nie mają dużych napisów czy nadruków na koszulkach. Do zobaczenia! :)

• SESJA ZDJĘCIOWA DZIECI SZKOLNYCH

W CO UBRAĆ DZIECKO?

Dobrze wygląda jeśli ubrania nie mają dużych napisów czy nadruków na koszulkach. Dziękuję.