• osiągnięcia - rok szkolny 2015/2016

        •  

          Katarzyna Tokarska - została laureatką w Międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny"

          Szynom Kufel - został laureatem w Międzynarodowym konkursie "Kangur Matematyczny"

           

           

          Maciej Nocoń - zdobył I miejsce w konkursie "Mleko pijemy duzi rośniemy

                                                                           

           

                           

           

          Martyna Kajzerek - zdobyła I miejsce w konkursie fotograficznym "W poszukiwaniu wiosny" zorganizowanym przez Ogród Botaniczny w Mikołowie

          Grupa Taneczna "Raz, Dwa, Trzy"  została nagrodzona i zdobyła wyróżnienie w Powiatowym Festiwalu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Wiosna, Nadzieja, Radość."

          Grupa sportowa zdobyła V miejsce w VI edycji Igrzysk Przyszłych Olimpijczyków,
          które odbyły się 26 kwietnia w Hali Sportowej MOSiR

          Grupa "Misie" zdobyła III miejsce na Przeglądzie Piosenki Angielskiej i Anglojęzycznej

          Julia Murzyn zdobyła III miejsce,
          Jakub Cichoń - wyróżnienie
          w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mikołowie
          - konkurs na ilustrację do wiersza Marii Brol

              

          Zofia Wiśniowska zdobyła II miejsce w religijnym rejonowym plastycznym konkursie
          pt: "Uczynki miłosierdzia względem bliźnich".

          Zespół Taneczny "Raz, Dwa, Trzy" zdobył III miejsce w Gali Tanecznej Powiatu Mikołowskiego.

          Tomek Wolnik i Staś Pytlowski - II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.
           

          25 listopada  2015 r. uczniowie klas II i III wzięli udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym „Alfik”. Poziom wiedzy naszych „orłów ” był bardzo wysoki. Świadczą o tym wyniki, które przedstawiamy poniżej:

          Imię i nazwisko

          Punkty

          Miejsce
          w  województwie

          Miejsce
          w kraju

           

          WOJCIECH  JARZOMBEK    

          150

          1

          1

           

          SZYMON  KUFEL           

          136,25

          13

          167

           

          MATEUSZ  RATKA         

          130

          16

          304

           

          JULIA  ZAGÓRNA         

          130

          16

          304

           

          PAULINA  RÓŻAŃSKA      

          130

          16

          304

           

          SEBASTIAN  DUDA        

          128,75

          20

          348

           

          KRZYSZTOF  STASIOWSKI  

          117,5

          46

          825

           

          IGOR  PIECHA           

          113,75

          61

          1068

           

          ZUZANNA  WESOŁY        

          111,25

          67

          1215

           

          LENA  OLBRYCH          

          107,5

          84

          1526

           

          MAJA  STASZEK          

          91,25

          176

          3185

           

          KRZYSZTOF  FUŁAT       

          138,75

          5

          54

           

          MARTA SZUBA            

          138,75

          5

          54

           

          PAWEŁ BALCER          

          132,5

          12

          127

           

          WOJCIECH TKOCZ        

          116,25

          30

          411

           

          FILIP RZEPKA          

          108,75

          44

          668

           

                                           

          Joachim Pawlica - I miejsce w Konkursie Plastycznym
          „Podaj dalej… radość Świąt Bożego Narodzenia” zorganizowanym przez zarząd miejski PKPS

          Julia Pytlowska - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym
          „Podaj dalej… radość Świąt Bożego Narodzenia” zorganizowanym przez zarząd miejski PKPS

          Julia Borczuch - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym
          „Podaj dalej… radość Świąt Bożego Narodzenia” zorganizowanym przez zarząd miejski PKPS

          Tomasz Binias - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym
          „Podaj dalej… radość Świąt Bożego Narodzenia” zorganizowanym przez zarząd miejski PKPS

          Franciszek Ryguła - wyróżnienie w Konkursie Plastycznym
          „Podaj dalej… radość Świąt Bożego Narodzenia” zorganizowanym przez zarząd miejski PKPS

           

          Zofia Wiśniowska - III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji w Języku Angielskim
          zorganizowanym przez szkołę podstawową nr 7 w Mikołowie - Mokrem.

           

          Zofia Wiśniowska - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt: "Bądźcie miłosierni, jak wasz Ojciec"
          zorganizowanym przez parafię św. Wojciecha w Mikołowie.

                                                       

           

          Nolan Solorz - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt: "Bądźcie miłosierni, jak wasz Ojciec"
          zorganizowanym przez parafię św. Wojciecha w Mikołowie.


           

           

          Tadeusz Orliński - nagroda specjalna Pana Jarosława Stelmachowskiego
          w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moje marzenie".

          Joachim Pawlica - nagroda specjalna Pana Jarosława Stelmachowskiego
          w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Moje marzenie".

           

          Martyna Jędrzejczak - wyróżnienie
          w wojewódzkim konkursie fotograficznym "Jesień w obiektywie".

          NAGRODZONE ZDJĘCIA:

                                                               

           

           

          Amelia Rakoczy - II miejsce
          w IX Powiatowym Konkursie Plastycznym "Barwy Jesieni",
          zorganizowanym w Szkole Podstawowej nr 1 w Łaziskach Górnych.

                                          

                                                          

           

      • Kontakt

        • sekretariat@zsp.mikolow.eu
        • Zespół Szkolno-Przedszkolny - P-13 i SP-11
        • suchonkasia@wp.pl - Katarzyna Ziach
        • 32-2260624
        • ul.Skalna 10 43-190 Mikołów
        • https://www.facebook.com/zspmikolow
        • Kontakt mailowy z Dyrektorem - przez sekretariat.
        • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych - iod@zsp.mikolow.eu
        • sekretariat@zsp.mikolow.eu