• Tekstowa podstrona

Nasza grupa taneczna nosi nazwę "Taneczne Dzieciaki".

Uczęszczają do niej uczniowie klas 1-3.

Kontakt dziecka ze sztuką zapobiega monotonii procesu edukacyjnego, uatrakcyjnia zajęcia
        w szkole. Nie powinien się on ograniczać do oglądania przedstawień teatralnych, ale do tworzenia takich sytuacji, kiedy dziecku daje się szansę bycia odtwórcą określonej roli (bycia aktorem) lub też jej twórcą.

Takie możliwości daje właśnie prowadzone w szkole kółko taneczne. Nie pozwala ono pozostać biernym, wymaga i wyzwala aktywność. Jest ona naturalna szczególnie dla dzieci w młodszym wieku szkolnym.

Dlatego zorganizowałam kółko taneczne i opracowałam program z myślą o wszystkich chętnych do pracy dzieciach. Dzięki zajęciom Ci nieśmiali, zahamowani będą mieli okazję do zaprezentowania się przed publicznością, nabrania pewności siebie, zdobycia wiary we własne siły. Natomiast dzieci zdolne, pewne siebie będą rozwijać swoje zdolności i zainteresowania teatrem i tańcem.

Nasze zajęcia odbywają się w każdą środę w godzinach 14:30-15:15.

A tak bawimy się na zajęciach :) - "memory taneczne" i "rzeźby" :)

Występ jasełkowy

Kliknij w poniższy link, aby zobaczyć nasz występ :)

Taniec Śnieżynek