• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

• Pożegnanie przedszkola dla dzieci kończących edukację przedszkolną z grup „Misie” i „Sowy” odbędzie się 24 czerwca 2021 r. o godz. 16.00 w salce parafialnej , w kościele pw. św. Antoniego. Ze względu na obostrzenia związane z Covid- 19 udział w uroczystości może brać tylko jeden rodzic.

Zakończenie roku szkolnego dla naszej szkoły rozpocznie się o godz. 9.00 Mszą Świętą dla chętnych. Limit zajętych miejsc w kościele wynosi 50% wszystkich miejsc.

O godz. 10.00 w szkole , w klasach odbędzie się spotkanie z wychowawcami i wręczenie świadectw dla klas I i II bez udziału rodziców.

O godz. 12.00 odbędzie się zakończenie roku szkolnego w salce parafialnej, i pożegnanie szkoły dla uczniów klas III. Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 udział w uroczystości może brać tylko jeden rodzic.

W tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych oraz świetlica jest nieczynna.