• Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu ekologiczno - językowego " I CAN SAVE MY PLANET"

• Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wysłali prace konkursowe. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a kreatywność uczniów nas bardzo mile zaskoczyła. Jesteśmy dumni z Waszych postaw ekologicznych, szacunku do przyrody i jej ochrony.

Komisja dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami.

Gratulujemy zwycięzcom

1 miejsce: Tomasz Sosna klasa 2b Szkoła Podstawowa w Wyrach

2 miejsce: Mikołaj Marciniak klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 8 im W. Korfantego w Mikołowie

3 miejsce: Zofia Janasik klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 10 im. J. Kukuczki w Mikołowie

Wyróżnienia

1 wyróżnienie: Aleksander Szukis klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 11 im. J. Korczaka w Mikołowie

2 wyróżnienie: Aurelia Pawlak klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie

3 wyróżnienie: Wiktoria Bieniek klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 11 im. J. Korczaka w Mikołowie

Gratulacje!!!

Nagrody będą dostarczone do końca przyszłego tygodnia do poszczególnych szkół.

• Kolejne osiągnięcia naszych uczniów

• Oliwia Strzelczyk (kl. 2b) i Wojciech Martyniak (kl.1a) zdobyli wyróżnienia w Międzywojewódzkim Plastycznym Konkursie Ekumenicznym. Przygotowane przez nich prace były ilustracją cytatu: „Tego, który do mnie przychodzi nie odrzucę” .Gratulujemy!

• Informacja dla Rodziców dzieci przedszkolnych

• W dniu 16.05.2022r. (poniedziałek) o godzinie 16.30

na sali gimnastycznej znajdującej się w budynku przedszkola,
            odbędzie się prelekcja z Panią Donatą Delugą na temat "Moje dziecko idzie do szkoły" na spotkanie zapraszamy rodziców dzieci z Grupy Sowy i Misiów, których dzieci od września będą uczęszczać do szkoły.

• Wycieczka Przedszkolna :)

• W dniu 9.05.2022r (poniedziałek)

Wycieczka Dream Park Ochaby

Śniadanie – 830

Wyjazd – 915

Dzieci nie zabierają niczego. Prosimy o strój sportowy dla dziecka adekwatny do pogody.

Na wycieczce dzieci mają zapewniony prowiant: zupa pomidorowa, kanapki, słodki poczęstunek, woda.