• Zdjęcia

• Dnia 26 listopada w naszej szkole będą wykonywane zdjęcia świąteczne dzieci - indywidualne i grupowe. Prosimy o odświętny ubiór dzieci.

• Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Pocztówka dla Niepodległej Polski"

• W październiku został zorganizowany Powiatowy Konkurs Plastyczny "Pocztówka dla Niepodległej Polski". Celem konkursu było upamiętnienie przypadającej 100 - letniej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. . Uczniowie wykonali swoje prace wykorzystując m.in kredki, koła origami, bibułę, pastele oraz farby.

Jury dokonało oceny prac i wyłoniło następujących laureatów:

I Miejsce Michał Kępa (Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa Morcinka w Orzeszu - Woszczycach)

II Miejsce Tymon Słoboda ( Szkoła Podstawowa nr 11 im. Janusza Korczaka w Mikołowie)

III Miejsce Iga Kurpas ( Szkoła Podstawowa nr 1 im. Poległych na Pasternioku w Orzeszu)

Wyrożnienia

Mateusz Szczotka ( Szkoła Podstawowa nr 10 im. Gustawa Morcinka w Orzeszu - Woszczycach)

Magdalena Żak ( Szkoła Podstawowa nr 11 im. Janusza Korczaka w Mikołowie)

Amelia Korzewska ( Szkoła Podstawowa nr 11 im. Janusza Korczaka w Mikołowie)

Wszystkim dzieciom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a nagrodzonym gratulujemy.