• ZEBRANIE OGÓLNE RODZICÓW UCZNIÓW SZKOLNYCH

     • Z powodu braku możliwości zachowania dystansu społecznego zebranie ogólne z rodzicami dzieci szkolnych odbędzie się 10.09 o godzinie 16.30 w salce w Kościele św. Antoniego Padewskiego w Mikołowie.

       

      Harmonogram spotkań:

      I A - sala Jeżyki ( przedszkole)

      I B - sala Zające( przedszkole

      II A - sala nr 2

      II B - sala nr 4

      III A - sala nr 3

      III B - sala nr 1

       

       

     • ZEBRANIE Z RODZICAMI KLAS PIERWSZYCH


     •  

       

      ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W MIKOŁOWIE NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE,

      KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ 
      27 SIERPNIA 2021 R. O GODZINIE 16:30
      NA SALI RUCHOWEJ W BUDYNKU PRZEDSZKOLA.

      RODZICE UCZNIÓW PRZYSZŁOROCZNYCH KLAS PIERWSZYCH PROSZENI SĄ O WYPEŁNIENIE ANKIETY, KTÓRĄ MOŻNA POBRAĆ Z NASZEJ STRONY INTERNETOWEJ ORAZ DOSTARCZENIE JEJ OSOBIŚCIE DO SEKRETARIATU W GODZINACH 
      8:00-13:00 LUB MAILOWO NA ADRES SEKRETARIAT@ZSP.MIKOLOW.EU
      DO 20 SIERPNIA 2021 R.

      ankieta_personalna(1)_(3).doc

     • DOBRY START 300 dla ucznia

     • Dobry Start od ZUS

      Od 1 lipca do 30 listopada można składać wnioski o świadczenie z rządowego programu Dobry Start (tzw. 300 plus). Od tego roku przyznawaniem i wypłatą tych świadczeń zajmuje się ZUS. Wnioski można złożyć wyłącznie elektronicznie – za pomocą portalu Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia. Świadczenia trafią wyłącznie na rachunki bankowe.

      W ramach programu Dobry Start rodzice i opiekunowie dzieci mogą otrzymać jednorazowe wsparcie w wysokości 300 zł na zakup podręczników i artykułów szkolnych.

      Wnioski można składać od 1 lipca do 30 listopada wyłącznie online:

      • przez serwisy bankowości elektronicznej tych banków, które udostępniły taką możliwość,

      • na portalu PUE ZUS,

      • na portalu Emp@tia.

      Od 1 lipca 2021 r. obsługą wniosków, przyznawaniem i wypłatą świadczeń zajmuje się ZUS. Dlatego wszystkie informacje o złożonym wniosku i świadczeniu będą dostępne na portalu PUE ZUS. Osoby, które nie mają jeszcze swojego profilu na PUE ZUS, mogą go założyć samodzielnie przez internet lub z pomocą pracownika ZUS - w naszej placówce, podczas e-wizyty, w czasie naszego dyżuru w innej instytucji.

      ZUS wypłaci pieniądze tylko na konto bankowe wskazane we wniosku. Wypłata będzie realizowana:

      • do 30 września 2021 r. – na podstawie wniosków złożonych do końca sierpnia,

      • w ciągu 2 miesięcy od dnia złożenia wniosku – na podstawie wniosków składanych od września.

      Aby ułatwić wypełnianie i składanie wniosku o świadczenie z programu Dobry Start przez rodziców, opiekunów prawnych oraz osoby sprawujące pieczę nad dzieckiem, na PUE ZUS udostępniliśmy intuicyjny kreator wniosków. Kreator krok po kroku prowadzi wypełniającego wniosek przez proces uzupełniania wymaganych danych i informacji.

      Każda osoba, która będzie potrzebowała wsparcia w złożeniu wniosku o świadczenie z programu Dobry Start może liczyć na pracowników ZUS. Pomoc można uzyskać:

      • na specjalnej infolinii pod numerem 22 290 22 02 w dni robocze (pn.–pt.) w godz. 8.00 –15.00

      • w Centrum Obsługi Telefonicznej (COT) ZUS w dni robocze (pn.–pt.) w godz. 7.00 –18.00 pod numerem telefonu 22 560 16 00 lub za pośrednictwem maila na adres: cot@zus.pl,

      • we wszystkich placówkach ZUS oraz podczas e-wizyty w ZUS,

      • w trakcie dyżurów pracowników ZUS w siedzibach urzędów miasta, gminy, Poczty Polskiej i KRUS (informacje o dyżurach dostępne na www.zus.pl).

      Więcej informacji na www.zus.pl

      Zakład Ubezpieczeń Społecznych

     • ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

     • Pożegnanie przedszkola dla dzieci kończących edukację przedszkolną z grup „Misie” i „Sowy” odbędzie się 24 czerwca 2021 r. o godz. 16.00 w salce parafialnej , w kościele pw. św. Antoniego. Ze względu na obostrzenia związane z Covid- 19 udział w uroczystości może brać tylko jeden rodzic.

      Zakończenie roku szkolnego dla naszej szkoły rozpocznie się o godz. 9.00 Mszą Świętą dla chętnych. Limit zajętych miejsc w kościele wynosi 50% wszystkich miejsc.

      O godz. 10.00 w szkole , w klasach odbędzie się spotkanie z wychowawcami i wręczenie świadectw dla klas I i II bez udziału rodziców.

      O godz. 12.00 odbędzie się zakończenie roku szkolnego w salce parafialnej, i pożegnanie szkoły dla uczniów klas III. Ze względu na obostrzenia związane z Covid-19 udział w uroczystości może brać tylko jeden rodzic.

      W tym dniu nie ma zajęć dydaktycznych oraz świetlica jest nieczynna.

     • ZEBRANIA Z RODZICAMI - SZKOŁA: 24.05.2021

     • Klasa I a godz. - 17.30

      Klasa I b godz. - 17.00

      Klasa II a godz.- 17.00

      Klasa II b godz.- 18.00.

      Spotkania odbędą się on line za pośrednictwem platformy G Suite.

       

      Klasa III a godz. 17:00 (sala zielona)

      Klasa III b godz. 17:00 (sala fioletowa)

      Spotkania odbędą się stacjonarnie w szkole.

     • AKCJA "NIEBIESKIE MOTYLE 2021"

     • Zespół Szkolno - Przedszkolny  wziął udział w akcji "Niebieskie Motyle 2021". Akcja jest inicjatywą Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu, a jej celem jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem. #challengeniebieskiemotyle.

      Dziękujemy za nominacjeSzkoła Podstawowa nr 6 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi  w Łaziskach Górnych oraz Przedszkole nr 12 w Mikołowie :)

     • AKCJA "NIEBIESKIE MOTYLE"

     • W związku z nominacja do akcji "Niebieskie Motyle 2021". Akcja jest inicjatywą Ośrodka Szkolno- Wychowawczego im. Jana Pawła II w Jarosławiu, a jej celem jest poszerzenie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem. #challengeniebieskiemotyle2021

       

      PROSIMY O UBIÓR DLA DZIECKA JUTRO

      TJ. 18.05.2021r W KOLORZE NIEBIESKIM