• Spotkanie z dziećmi z OREW-u w Wyrach

• "Ludzie są jak płatki śniegu.

Każdy jest inny, niepowtarzalny..."

Dnia 12.01.2023 mieliśmy zaszczyt gościć dzieci wraz z opiekunami z Ośrodka Rehabilitacyjno Edukacyjno Wychowawczego w Wyrach.

Klasy pierwsze powitały naszych gości występem taneczno-wokalnym a następnie urządziliśmy sobie kolędowe karaoke.

Spotkanie zakończyliśmy pracą plastyczną, częstując się słodkościami.

Dziękujemy za przemiłe spotkanie!

• Jasełka

• „Być może za wszystkimi pieśniami, wierszami i historiami o Bożym Narodzeniu to właśnie się kryje — dążenie do rzeczy, która każdemu człowiekowi wydaje się najlepiej znana i najbliższa. Każdego roku śpiewamy dokładnie te same pieśni, przygotowujemy takie same dania, bierzemy udział w tych samych tradycyjnych rytuałach, by poczuć, że istnieje na ziemi miejsce, które możemy nazwać domem. Bo każdy człowiek szuka przecież własnego domu”.

Dnia 11.01.2023 roku w kościele pw. Świętego Antoniego z Padwy odbyły się jasełka przygotowane przez dzieci z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego. Dziękujemy Państwu za wspólne spotkanie, że mogliśmy jeszcze raz przeżyć to Boże Narodzenie. Dzieciom gratulujemy pięknych występów.

• Spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej

• Dnia 10.01.2023 mieliśmy zaszczyt gościć Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej.

Klasy pierwsze powitały naszych gości występem tanecznym, a następnie urządziliśmy sobie kolędowe karaoke.

Dziękujemy za przemiłe spotkanie!

• Wyjazd uczniów do Katowic na mecz piłki ręcznej

• Najlepszy doping!! Świetne emocje!! Niesamowite przeżycie!!😃💪🇵🇱 NAJLEPSI KIBICE EVER 😃💪🇵🇱 Zespół Szkolno - Przedszkolny P-13 SP - 11
            Turniej przed Mistrzostwami Świata 2023 w piłce ręcznej mężczyzn mecz POLSKA 🇵🇱 - IRAN 🇮🇷 Spodek Katowice Wygrywamy 32:27 🥳👍
            BRAWO BIAŁO - CZERWONI 🇵🇱🇵🇱🇵🇱👏👏👏