• WYBORY DO MAŁEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

• 12 października 2021r w naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego, które były poprzedzone kampanią wyborczą kandydatów. Uczniowie, aby zwiększyć swoje szanse przygotowali plakaty z hasłami wyborczymi, które zostały wywieszone na korytarzu szkolnym. Najwięcej głosów otrzymała, a tym samym funkcję przewodniczącej Małego Samorządu Uczniowskiego objęła Carmen Zbroja z klasy 3b. Jej zastępcami zostali Amelia Pochopień i Antoni Rosikoń, również z klasy 3b. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej nastąpiło uroczyste przedstawienie Małego Samorządu Uczniowskiego całej społeczności szkolnej.

Zwycięzcom GRATULUJEMY, a do współpracy zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły.

• DARMOWE BADANIA

• Drodzy Rodzice !

W porozumieniu z Radą Rodziców serdecznie zapraszamy na darmowe badania dla zdrowych dzieci w wieku przedszkolnym.

W dniu dzisiejszym tj, 25.10.2021 każde dziecko otrzyma ulotkę informacyjną z wszystkimi danymi potrzebnymi do udziału w akcji.

Zapraszamy !

• Ważne !

• Drodzy Rodzice!

Prosimy o zapoznanie się z niżej zamieszczonym pismem, informując, że w pełni popieramy
            i zgadzamy się z argumentami przedstawionymi przez Radę Rodziców!

• DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

• Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty upamiętniające powstanie Komisji Edukacji Narodowej. Z tej okazji w Zespole Szkolno-Przedszkolnym odbyła się uroczysta akademia, na której uczniowie klas trzecich i grupa przedszkolna Misie zaprezentowali program artystyczny, którym podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły i przedszkola za poświęcenie, trud i wysiłek włożony w wychowanie i przekazywanie wiedzy, a przede wszystkim za kształtowanie serc, umysłów młodych charakterów.