• Zebranie RADY RODZICÓW

Serdecznie zapraszamy członków Rady Rodziców na zebranie,
            które odbędzie się dnia 15 września o godzinie 17:00 w budynku szkolnym.

• Ogólnopolski Projekt Społeczno- Edukacyjny KAŻDY INNY- WSZYSCY RÓWNI

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Miło nam poinformować, że nasza szkoła a dokładnie świetlica szkolna bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjno – Społecznym, pt. „Każdy inny – wszyscy równi”.

Celem projektu jest uwrażliwienie na obecność i potrzeby osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, nauka empatii oraz tolerancji.

• Akcja „Szkoły pełne Talentów"

• Lidl ruszył z nowym programem lojalnościowym "Szkoły pełne talentów", w ramach którego klienci  mogą przekazywać szkołom vouchery wymienialne na potrzebny uczniom sprzęt i pomoce naukowe. Ambasadorami akcji zostali Robert i Anna Lewandowscy.
            Każdy Talenciak to punkt dla wybranej placówki, a także los na loterii. W odbywającym się co dwa tygodnie losowaniu szkoły, niezależnie od swojej wielkości i położenia, będą miały szansę wygrać m.in. kompletnie wyposażone sale komputerowe oraz sprzęt elektroniczny.
            Jeden Talenciak można otrzymać za każde wydane 50 złotych (z zastrzeżeniem, że na rachunku musi widnieć co najmniej jeden owoc lub warzywo).
            W związku z tym bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców naszej placówki do wspólnej akcji. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.lidl.pl/szkoly gdzie można sprawdzić jak wesprzeć naszą placówkę.

• Pomoc dla 5-letniego Olafka

• 11 września na stadionie AKS Mikołów odbędzie się charytatywny Dziecięcy Turniej Piłki Nożnej
            dla 5 letniego Olafka.

Zapraszamy i zachęcamy do udziału. :)

• Zebranie!!

• Zebranie ogólne rodziców uczniów klas szkolnych odbędzie się 13.09.2022r. o godz 16:30 na sali ruchowej. Po spotkaniu ogólnym zapraszamy rodziców na spotkanie z wychowawcami w klasach.

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

• Uroczysta akademia rozpoczynająca Nowy Rok Szkolny 2022/2023 przygotowana przez uczniów klas II.

Wszyscy krzyczmy dziś wesoło -

Witaj szkoło! Witaj szkoło!

Nowych wyzwań przyszedł czas,

powracacie dziś do szkolnych klas.

Uczcie się pilnie, cieszcie młodością,

Niech każdy dzień w szkole Wam mija z radością! :)

• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO- SZKOŁA.

• Rozpoczęcie Roku 2022/2023

Na godzinę 8.30 zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą z okazji rozpoczynającego się Nowego Roku Szkolnego.

Klasy 1 i 2 po mszy zapraszamy na Uroczystą Akademię o godzinie 9.30 na salę ruchową w przedszkolu.

Klasy 3 zapraszamy na spotkanie z wychowawcami o godzinie 9.30 w szkole.

• Zebranie!

• ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW

DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA

NA SPOTKANIE ORGANIZACYJNE

W DNIU 30 SIERPNIA O GODZINIE 17:00

NA SALI RUCHOWEJ W BUDYNKU PRZEDSZKOLA

PROSIMY O PRZYBYCIE BEZ DZIECI

• Informacja

• ·  Informacja dla rodziców dzieci szkolnych - nowo przyjętych

·  SZANOWNI RODZICE DZIECI NOWO PRZYJĘTYCH!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne dnia
            29 sierpnia o godzinie 17.00
            na sali ruchowej - w budynku przedszkola.

CZEKAMY NA WAS ! DO ZOBACZENIA! :)

Zwracamy się również z prośbą o wypełnienie ankiety
            do dnia  20 sierpnia 2022r.
            i odesłanie na @ sekretariatu: sekretariat@zsp.mikolow.eu,
            bądź oddanie jej osobiście w sekretariacie.

• Spartakiada

• Spartakiada z okazji obchodów 800-lecia Mikołowa.

W czwartek 9.06.2022r. wraz z Przedszkola nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie zorganizowaliśmy Spartakiadę sportową. W tym dniu zostały przeprowadzone konkurencję sportowe oraz spotkanie ze Strażą Pożarną, Policją oraz Pogotowiem Ratunkowym. Na dzieci czekało również stoisko z tatuażami oraz watą cukrową.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Gazeta Mikołowska - Waldemar Kozubek

• Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu ekologiczno - językowego " I CAN SAVE MY PLANET"

• Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wysłali prace konkursowe. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, a kreatywność uczniów nas bardzo mile zaskoczyła. Jesteśmy dumni z Waszych postaw ekologicznych, szacunku do przyrody i jej ochrony.

Komisja dokonała analizy prac konkursowych zgodnie z przyjętymi w regulaminie kryteriami.

Gratulujemy zwycięzcom

1 miejsce: Tomasz Sosna klasa 2b Szkoła Podstawowa w Wyrach

2 miejsce: Mikołaj Marciniak klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 8 im W. Korfantego w Mikołowie

3 miejsce: Zofia Janasik klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 10 im. J. Kukuczki w Mikołowie

Wyróżnienia

1 wyróżnienie: Aleksander Szukis klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 11 im. J. Korczaka w Mikołowie

2 wyróżnienie: Aurelia Pawlak klasa 3a Szkoła Podstawowa nr 3 im. Polskich Olimpijczyków w Mikołowie

3 wyróżnienie: Wiktoria Bieniek klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 11 im. J. Korczaka w Mikołowie

Gratulacje!!!

Nagrody będą dostarczone do końca przyszłego tygodnia do poszczególnych szkół.

• Kolejne osiągnięcia naszych uczniów

• Oliwia Strzelczyk (kl. 2b) i Wojciech Martyniak (kl.1a) zdobyli wyróżnienia w Międzywojewódzkim Plastycznym Konkursie Ekumenicznym. Przygotowane przez nich prace były ilustracją cytatu: „Tego, który do mnie przychodzi nie odrzucę” .Gratulujemy!